Çaykur Rizespor'un İlk ve Tek Taraftar Platformuna Hoş Geldiniz!

TWİTTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ!

Yılmaz Bal, Melnjak’ın Sözleşme Detaylarını Anlattı!

Ana Sayfa » ÇAYKUR RİZESPOR HABERLERİ » Yılmaz Bal, Melnjak’ın Sözleşme Detaylarını Anlattı!

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Ocak ayında Fenerbahçe‘nin gündeminde olduğu iddia edilen ve geçtiğimiz hafta 2 yıllık yeni sözleşme imzaladıkları Dario Melnjak hakkında açıklamalarda bulundu.

Dario Melnjak için Fenerbahçe’den Rizespor’a transfer teklifi geldi mi? Yılmaz Bal canlı yayında açıkladı! 

Murat Sancak’a teşekkür!

Radyospor’da Salim Manav’a konuşan Yılmaz Bal, “Rize’deki hava şartlarından dolayı Adana’ya geldik, hafta sonunda da Gaziantep FK ile maç yapacağız, hazırlıklarımızı Adana Demirspor Tesisleri’nde sürdürüyoruz. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak Bey’e çok teşekkür ederim, kapılarını bizlere açtılar. Dün de Adana Demirspor Kulübü, takımımıza yemek verdi. Bu nazik davet için çok teşekkür ederim. Ben de 2011-2012 yılında Durmuş Ali Çolak ile çalışmıştım. O kadro da şampiyon olmuştu. Umarım bu sezon layık oldukları Süper Lig’e dönerler. ” dedi.

‘Melnjak’ın serbest kalma maddesi yok’

Dario Melnjak’ın transfer sürecine değinen Bal, “Dario Melnjak ile görüşmelerimiz neticesinde 2 yıl sözleşme uzattık. Melnjak’ın sözleşmesinde serbest kalma maddesi yok. Sağ olsun kendisi de Rize’den ayrılmak istemediğini ve farklı teklifler olmadığı sürece de Rizespor’da kalacağını söyledi.” açıklamasında bulundu.

‘Başkan ve hocamın desteğini alıyorum’

Sportif direktörlük görevi hakkında da Yılmaz Bal, “Sportif direktörlük kavramı ülkemizde henüz oturmadı. Bu görevi yaparken başkanımız Hasan Kartal ve teknik direktörümüz İsmail Kartal’ın desteğini alıyorum. İkisiyle de uyumumuz çok iyi. Sportif direktör, transferde yetkisin kullanırken bu yetkiyi iyi kullanmalı. Sportif direktörlük dışarıdan görüldüğü gibi kolay bir görev değil.” ifadelerini kullandı.